ما ۱۰ اشتباه لباس پوشیدن آقایان را جمع آوری کرده ایم که مردان باید بدون این که خیلی سخت کوشش کنند برای ظاهری بهتر از آن پرهیز کنند.

سرپوش – مد همیشه تغییر می کند ولی سبکی است که می ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه میشوند ، بالاخص هنگام ملاقات با آن ها برای اولین بار. مثلا ، ۵۲٪ از خانم ها گفتند که بسته به کفش هایی که می پوشند، در خصوص شخصیت مرد قضاوت می کنند. و کفش ها تنها موارد مد نیستند که مردم به آن توجه می کنند. البته، هیچ قاعده ای جهانی در مورد نحوه” نگاه خوب” وجود ندارد، ولی نکات اساسی وجود دارد که میتواند باعث شود مردان با ظاهری جذاب تر بنظر برسند.

بنابراین ما ۱۰ اشتباه لباس پوشیدن آقایان را جمع آوری کرده ایم که مردان باید بدون اینکه خیلی سخت تلاش کنند برای ظاهری بهتر از آن خودداری کنند.

۱. شما پیراهن رسمی و بدون لباس را می پوشید.

تمام پیراهن های رسمی علی الخصوص مدل های سفید بگونه ای طراحی شده اند که با شلوار کت و شلوار پوشیده می شوند. این بدان معنی است که در صورتیکه میخواهید شیک بنظر برسید، هیچوقت نباید چنین پیرهن هایی را با شلوار جین یا سایر شلوارهای غیر رسمی بپوشید. در شرایطی که به دنبال ظاهری بهتر هستید، پیراهن های رنگی را با با شلوار جین یا کتان انتخاب کنید.

هرگز پیراهن سفید را با شلوار جین نپوشید

۲. شما جوراب نمی پوشید.

کفش های ساحلی و صندل تنها کفش هایی است که میتوانید بدون خراب کردن کفش های خود بدون جوراب بپوشید. پاهای شما در طول روز عرق می کند و به کفش میرسد ، به آن ها آسیب می رساند و بوی بد ایجاد می کند. در صورتی‌که نمی خواهید قسمت بالایی جوراب خود را نشان دهید، کافی است جوراب های بدون ساق استفاده کنید. آن ها پاهای شما را می پوشانند ولی نه مچ پا، بدین ترتیب شما قادر خواهید بود بدون داشتن تاول یا بوی بد پا، ظاهر” پابرهنه” را ایجاد کنید.

هرگز بدون جوراب کفش نپوشید

۳. پیراهن شما طول اشتباه است.

یک پیراهن گاه به گاه میتواند برای هر مناسبت گزینه خوبی باشد:خیلی از مردان پیراهن لباس را بعنوان یک گزینه گاه به گاه برای پوشش بعضی از مناطق مشکل دار بدن انتخاب می کنند. ولی پیراهن های لباس طوری طراحی شده اند که باید در آن جمع شوند( به همین علت آنها خیلی بلند هستند). به این ترتیب در حالتی که میخواهید ظاهر خود را کم تر رسمی نگه دارید، پیراهن های کوتاه تری را انتخاب کنید. قانون اصلی این است که پیرهن نباید بیش از مچ دست شما یا پایین تر از جیب شلوار شما باشد.

پیراهن نباید بیش از مچ دست شما یا پایین تر از جیب شلوار شما باشد

۴- موقع انتخاب کراوات نوع بدنتان را در نظر نمی گیرید.

به طور کلی در نظر گرفته می شود که کراوات مناسب نباید از ۳.۷۵ اینچ( حدود ۹.۵ سانتی متر ) بیشتر باشد یا پایین تر از سگک کمربند خود باشد. با این وجود، هنگام انتخاب کراوات، توجه به نوع بدنت و لباس هایی که میخواهید با آن بپوشید هم ضروری است.

به عنوان نمونه، خیلی از مردان لاغرتر پیوندهایی را انتخاب می کنند که از نظر نوع بدن بسیار گسترده هستند. در نتیجه، کل لباس آن ها اندکی صاف بنظر می رسد برای این که آن ها کراوات اشتباه را انتخاب کرده اند. براین اساس اطمینان حاصل کنید که کراوات شما نه تنها تمام معیارهای رسمی را رعایت می کند بلکه به نظر خوب می رسد.

کراوات مناسب نباید از ۹.۵ سانتیمتر بیشتر باشد

۵- دکمه های پیراهن را بیش از حد باز کنید.

هرچند بستن تمام دکمه های روی پیراهن شما همیشه بنظر نمی رسد گزینه خوبی باشد( غیراز در مواردی که در کار شما اجازه باز گذاشتن دکمه ها وجود ندارد)، نشان دادن بیش از حد پوست سبب نمی شود این کار را انجام دهید.

در اکثر موارد، کافی است دکمه های ۱ یا ۲ از یقه را باز کنید تا ظاهری شیک تر و آرام تری داشته باشید. چنانچه در یک رویداد غیر رسمی مثل یک باربیکیو شرکت می کنید، میتوانید از دکمه های پایین ۲ در قسمت بالایی پیراهن خود هم استفاده کنید. از یاد نبرید نشان دادن مقدار زیادی از قفسه سینه شما صرفا در ساحل مناسب است!

در بیشتر موارد، کافی است دکمه های ۱ یا ۲ از یقه را باز کنید

۶. شما با لوازم جانبی آنرا افراط کنید.

بسیاری از آقایان می خواهند تمام اکسسوری های خود را در یک پوشش ترکیب کنند. این میتواند به معنای دستبند، ساعت، کلاه، کراوات، کمربند و یقه ی باز باشد که همه به یکباره بکار برده می شوند. بخاطر داشته باشید که داشتن یک تیپ خوب در مورد توانایی یکپارچه کردن همه جزئیات کوچک بدون ایجاد بار اضافی در ظاهر شماست. بدین ترتیب یک زن و شوهر از اکسسوری، برای برجسته کردن ظاهر و برجسته کردن ویژگی های قوی خود استفاده می کنند.

برای شیک پوشی همزمان از تعداد زیادی اکسسوری استفاده نکنید

۷. شما همیشه شلوار جین را انتخاب کنید.

شلوار جین مناسب یکی از مهمترین قطعات لباس در کمد شماست برای اینکه تقریباً به هر مناسبت میتوان آن ها را پوشید. به همین علت انتخاب جفت مناسب شلوار جین متناسب با نوع بدنتان ضروری است. به طورمثال ، بچه های بزرگتر باید یک جفت شلوار جین بلند را امتحان کنند، در حالیکه مردان لاغرتر میتوانند شلوار جین متناسب را پیدا کنند که مکمل بدن آن ها باشد.

صرفا بخاطر بسپار که اگر خیلی لاغراندام هستید و وزن کمی دارید، پوشیدن شلوار جین شلوار به خاطر پنهان کردن نواقص خود میتواند وضعیت را وخیم تر کند. چنین شلوار جین فقط خیلی سست بنظر می رسند و هیچ ویژگی را برجسته نمی کنند یا به سبک شما کمک نمی کنند.

پوشیدن شلوار جین برای افراد لاغر، برای پوشاندن نواقص بدن، کار اشتباهی است

۸- لباس زیر شما قابل مشاهده است

علت اصلی پوشیدن لباس زیر محافظت از پیراهن شما در برابر لکه ها و تعرق است. این قطعه لباس زیر لباس زیر محسوب می شود و بر اساس قوانین آداب و معاشرت، بهتر است لباس زیر خود را در معرض دید قرار ندهید! همچنین ، انجام این کار ظاهر شما را خراب می کند، سبب ایجاد خطوط افقی اضافی و تحریف نسبت های بدن می شود. اگر رنگ تی شرت با رنگ پوست شما متفاوت است، میتواند منحرف کننده باشد و رنگ های غیر ضروری را به ظاهر شما اضافه کند.

یقه لباس زیر شما از پیراهن تان پیدا نباشد

۹. دکمه های اشتباه روی ژاکت خود را فشار می دهید.

قوانین دکمه کاپشن کاملاً ساده است. در صورتیکه شما یک ژاکت ۱ دکمه ای پوشیده اید، موقع نشستن آنرا باز کنید و زمان ایستادن آنرا ببندید. با یک ژاکت ۲ دکمه، شما فقط باید دکمه بالایی را ببندید. با یک ژاکت ۳ دکمه، شما باید از قاعده” گاهی، همیشه، هرگز” پیروی کنید. به عبارت دیگر، اگر حس می کنید دکمه دوم و دکمه بالایی را ببندید.

یقه لباس زیر شما از پیراهن تان پیدا نباشد

۱۰. پارچه ای با کیفیت پایین انتخاب می کنید.

اگر نمی خواهید پول خود را برای لباس های گران خرج کنید، الیاف طبیعی مثل پنبه را به جای پلی استر انتخاب کنید. الیاف مصنوعی معمولاً پس از چند شستشو شکل خود را از دست می‌دهند و بسیار راحت کشش می کنند.

علاوه بر این، برخی از لباس‌های پلی استر میتوانند خیلی براق بنظر برسند که علت می شود ظاهر شما ارزان تر و بی نظیر بنظر برسد. الیاف طبیعی به پوست شما اجازه تنفس میدهند تا به ویژه در تابستان عرق نکنید، و لباس های شما حتی در پایان یک روز طولانی مدت تمیز و تمیز به نظر می رسند.

از لباس هایی با الیاف طبیعی مانند پنبه به جای پلی استر انتخاب کنید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره وانادیس

میزان بارور بودن یک زن به سطح هورمون استروژن بدن وی بستگی داشته و سطح بالای این هورمون در زنان خود را بصورت چهره و اندام زیبا نمودار می‌سازد. تعیین ارزش هر فرد بر اساس زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی صرف آن فرد گرچه موجب آزردگی خاطر و بی عدالتی مفرط می‌گردد اما هیچگاه این نوع رویکرد به افراد متوقف نخواهد گشت.