۴ قدم ابتدایی از دیدگاه عمران آمد موسس BOF

آیا واقعا می خواهید یک برند در حوزه مد و لباس داشته باشید!؟

عمران آمد (Imran Amed )یکی از تاسیس کنندگان مجله کسب و کار مد (BoF) که مدرس تجارت فشن در دانشگاه سنترال سنت مارتینز در لندن نیز هست، درباره ی راه اندازی یک برند مد نوشته است که در این قسمت از این مقاله درباره موضوعات اولیهای که یک طراح باید قبل از تاسیس برند خود بداند توضیح می دهد.

تاسیس یک برند مد، نیازمند اشتیاق زیاد است و تمام زندگی شما را در بر می گیرد.
گرداندن و راه اندازی یک برند کوچک و تازه کار نیازمند تلاش و تعهد بسیار است. شما باید ابتدا خود را به عنوان یک مدیر در نظر بگیرید.
و احتمالا کمتر از ده درصد زمان خود را صرف طراحی کنید. شما باید تمام جنبه های بیزنس را در نظر بگیر یدونه فقط بخش های ی که نیازمند خلاقیت است، این یک تجربه ی هیجان انگیز است.
اما تصمیمی نیست که بخواهید به آن بی توجه باشید. اگر از این تصمیم مطمئنید باید بدانید که این مسیر ۴ قدم اولیه دارد که به آن خواهیم پرداخت.

تمرکز بر روی چهار مورد میتواند شانس موفقیت کسب و کار شما را افزایش دهد.

محصولات خاص به بازار ارائه دهید :

باید مفهوم و تصور کلی بیزنس خود را بسازید و همچنین باید از شخصی که برای آن طراحی می کنید نیز ایده ای داشته باشید باید سعی کنید ذهن مشتری خود را بخوانید تا متوجه شوید چگونه می توانید نیازهای آنان را برآورده کنید و چگونه می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

یک شریک کاری یا یک مشاور خبره پیدا کنید:

برای کمک به تحقق یافتن بیزنسی که می خواهید بسازید و تاسیس برند مور نظرتان، کسی را پیدا کنید که می تواند همراه شما کار کند تا در مدیریت کردن کارتان به شما کمک کند. باید کسی را پیدا کنید که می توانید به او اعتماد کنید.

وجود یک مشاور کسب و کار را نیز در کنار خود دست کم نگیرید

بازاریابی و تبلیغات :

شما نمی توانید تولیدات خود را بفروشید، مگر اینکه مردم درباره ی آن بدانند. امروزه ما ابزاری مانند شبکه های اجتماعی داریم که به مردم کمک می‌کنند که بدانند برند شما وجود دارد و بیشتر آنها رایگان اند.

فروش و توزیع کالا:

آخرین مرحله، پخش و به فروش رساندن کالا است. شما میتوانید برای شروع کارتان، فروش به صورت عمده و فروختن محصولات به فروشگاه های آنلاین یا فروشندگان سطح شهرها را پیگیری کنید یا که خودتان فروشگاه خود را به صورت آنلاین یا فیزیکی راه اندازی کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره وانادیس

میزان بارور بودن یک زن به سطح هورمون استروژن بدن وی بستگی داشته و سطح بالای این هورمون در زنان خود را بصورت چهره و اندام زیبا نمودار می‌سازد. تعیین ارزش هر فرد بر اساس زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی صرف آن فرد گرچه موجب آزردگی خاطر و بی عدالتی مفرط می‌گردد اما هیچگاه این نوع رویکرد به افراد متوقف نخواهد گشت.