دانستن نکات مهم هنگام خرید کت و شلوار مردانه رمز اصلی داشتن یک استایل شیک است، نکات اصلی در هنگام خرید کت و شلوار مردانه توجه به طراحی دوخت و مچ شدن آن با استایل بدنی شما است.

کت و شلوار مردانه

سرپوش – سالیان سال است که کت و شلوار مردانه در صدر جدول رسمی ترین مدل لباس مردانه قرار دارد. هر آقایی باید حداقل یک دست کت و شلوار داشته باشد. برای هر کسی مجالس عروسی و مهمانی های رسمی پیش می آید و در این مواقع کت و شلوار برترین انتخاب است.
هر مردی حتی یك بار برای خرید كت و شلوار مردانه وقت گذاشته باشد، می داند یكی از دشوارترین خریدهای ممكن است، آن قدر كه صبر و حوصله خریدار سر میرود و كلافه به انتخابی نه چندان مناسب تن می دهد. خرید كت و شلوار مردانه اصولی دارد كه در ادامه بعضی از آن ها را برای شما شرح میدهیم:

– توجه به شانه ها برای انتخاب کت و  شلوار مردانه

بعد از پوشیدن کت و شلوار مردانه، در اولین قدم به شانه ها توجه كنید. مهم ترین قسمت در یك كت مردانه شانه و سرشانه است كه باید بی نقص باشد و بدون كشیدگی یا چین و چروك روی بدن قرار بگیرد. امكان تغییر در قسمت های دیگر مثل بلند یا كوتاه كردن آستین، كم یا زیاد كردن گودی كمر وجود دارد ولی در قسمت سرشانه نه، پس باید موقع خرید کت و شلوار مردانه به این نکته توجه نمائید.

– سایز کت و شلوار مردانه

مهمترین نکته ای که در خرید کت و شلوار مردانه باید بدانید این است که سایزتان را باید بدانید چون کت و شلوار باید دقیقا قالب تنتان باشد تا شما را خوش استایل نشان دهد نه یک سایز بزرگ تر و نه یک سایز کوچکتر دقیقا اندازه تنتان.

– انتخاب رنگ تیره برای کت و شلوار مردانه

درصورتی که میخواهید در یک مجلس رسمی مانند جشن عروسی شرکت کنید بهتر است سراغ رنگ های تیره برای انتخاب کت و شلوار مردانه بروید. طیف خاکستری تا مشکی که ساده و بدون طرح یا راه راه باشد، کاملاً مناسب است. برای این مدل مجالس پارچه های چهارخانه را فراموش کنید زیرا اصلاً رسمی نیستند. این طرح ها اغلب به درد مهمانی های غیر رسمی می خورند.

انواع مدل های کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه با پارچه چهارخانه

کت و شلوار مردانه اسپرت

کت و شلوار مردانه ساده

کت و شلوار مردانه سفید

عکس کت و شلوار مردانه

انواع مدل کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه اسپرت

کت و شلوار مردانه رنگی

مدل های کت و شلوار مردانه

مدل کت و شلوار مردانه جدید

تصویر کت و شلوار مردانه شیک و رسمی

مدل های کت و شلوار مردانه

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره وانادیس

میزان بارور بودن یک زن به سطح هورمون استروژن بدن وی بستگی داشته و سطح بالای این هورمون در زنان خود را بصورت چهره و اندام زیبا نمودار می‌سازد. تعیین ارزش هر فرد بر اساس زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی صرف آن فرد گرچه موجب آزردگی خاطر و بی عدالتی مفرط می‌گردد اما هیچگاه این نوع رویکرد به افراد متوقف نخواهد گشت.