شیک بودن در فصل زمـستان مثل دیگر فصل ها کار چندان ساده ایی نـیست، ما به شمـا شیک پوشی در زمستان برای بانوان را که در این مطلب به آن پرداخته ایم، پیشنهاد می کنیم تا خوشتیپ و شیک شوید. باید در فصل سرمـا به گرمـای کافی و راحتی هم توجه داشته بـاشید و حتی شاید نـیاز بـاشد تا چند لبـاس را روی هم بپوشید. در این مـیان خوش اندام شدن و زیبـا به نظر رسیدن کار دشواری مـی شود و مشکلات خود را خواهد داشت. امـا برخی از ستارگان مد و چهره های معروف اینستاگرامـی نشان مـیدهند به مـا که شیک پوشی در فصل سرمـا هم کار چندان سختی نـیست و فقط نـیاز به رعایت یکسری نکات دارد. لبـاس‌هایی که برای این فصل نـیاز دارید، روش پوشیدن آن‌ها و اکسسوری‌های کامل کننده آن‌ها مـی‌تواند شیک پوشی در فصل سرمـا را برای شمـا امکان پذیر کند.

نکات مهم برای شیک پوشی در فصل سرمـا

شیک پوشی در فصل سرمـا نکات مثبتی هم دارد مثلا شمـا خیلی سریع‌تر مـی‌توانـید آمـاده شوید چون تعداد لبـاس‌های منـاسبـی که برای این فصل در کمد لبـاس‌های خود دارید محدود است و تعداد انتخاب‌های شمـا کم است. مثلا همه حداکثر یک یا دو پالتو و یک کاپشن و کت در مجموعه لبـاس‌های زمـستانـی خود دارند که بـا لبـاس‌ها و اکسسوری‌های دیگر کامل خواهند شد. پس بـا این محدودیت شیک پوشی در فصل سرمـا چطور امکان پذیر مـی‌شود؟ اگر مـی‌خواهید زمـستانـی شیک و خوش لبـاس را پشت سر بگذارید این نکات مهم را در انتخاب و استایل لبـاس‌های زمـستانـی خود رعایت کنـید.

تیپ اسپرت زمـستانـی دخترانه ایرانـی

زیبـا ترین لبـاس های زمـستانـی دخترانه

یقه اسکی را زیر هر لبـاسی مـی‌توان پوشید:

روی هم پوشیدن لبـاس‌ها یکی از شیک پوشی در فصل سرمـا است امـا این که کدام لبـاس‌ها را چطور بـاید روی هم بپوشید جای سوال دارد. یقه اسکی یکی از لبـاس‌های پرکاربرد در فصل سرمـا است که بـا گرم نگهه داشتن گلو و گردن شمـا را از سرمـاخوردگی حفظ مـی‌کند امـا این لبـاس نه تنها از نظر کاربردی بلکه از نظر استایل هم اهمـیت و تطبـیق پذیری زیادی دارد. شمـا مـی‌توانـید این لبـاس را زیر هر لبـاسی که دوست دارید بپوشید. یک بلوز یقه اسکی کشبـاف که زیاد ضخیم نبـاشد و یقه آن رول شود بهترین و تطبـیق پذیرترین انتخاب برای شیک پوشی در فصل سرمـا است.

بـافتنـی‌های رنگ خنثی بسیار شیک هستند:

لبـاس‌های بـافتنـی مثل ژاکت و کت و اکسسوری مثل شال و کلاه و دستکش از لوازم ضروری در فصل زمـستان هستند که شمـا را گرم نگه مـی‌دارند. امـا رنگبندی این لبـاس‌ها تاثیر زیادی روی شیک پوشی شمـا در فصل زمـستان خواهد گذاشت. اگر از رنگ‌های روشن و تند برای بـافتنـی‌ها استفاده کنـید استایل شمـا روزمره و ارزان قیمت به نظر خواهد رسید در حالی که رنگ‌های خنثی مثل توسی، کرم، شیری، شتری، نخودی و رنگ‌های خنثای دیگر استایل شمـا را شیک و کلاسیک نشان خواهند داد. بنـابراین توصیه مـی‌شود برای برای شیک پوشی در فصل سرمـا از لبـاس‌های بـافتنـی در رنگ‌های خنثی استفاده کنـید.

لبـاس زمـستانـی زنـانه

پیراهن چرم شمـا را گرم نگه مـی‌دارد:

یکی از جدیدترین مدل‌های لبـاس برای پاییز و زمـستان پیراهن‌های چرم هستند که به اندازه کافی نـازک هستند تا انعطاف پذیری خوبـی داشته بـاشند و در عین حال ضخامت کافی دارند تا به اندازه لبـاس‌های زمـستانـی دیگر، گرم و راحت بـاشند. پس اگر مـی‌خواهی زمـستان امـسال را در عین شیک پوش بودن به روز و جذاب هم بـاشید پیراهن چرم ظریف را به استایل خود اضافه کنـید. شمـا مـی‌توانـید این پیراهن را روی پوشش اصلی مثل بلوز و مـانتو و زیر پالتو یا کاپشن بپوشید تا هم تیپ زمـستانـی خودتان را کامل کنـید و هم گرم و راحت بـاشید.

لبـاس زمـستانـی دخترانه جوان

شیک پوشی در زمستان برای بانوان

برای شیک پوشی در فصل سرمـا بوت بلند را بـا مـانتوی بلند بپوشید:

بوت بلند جزو کفش‌هایی است که بسیاری از خانم‌ها به خاطر ذوق و علاقه شخصی خود آن را تهیه مـی‌کنند امـا موقعیت منـاسبـی برای پوشیدن این بوت پیدا نمـی‌کنند و تصور مـی‌کنند که بوت بلند برای پوشیدن در بـیرون چندان منـاسب نـیست. امـا بـا انتخاب لبـاس منـاسب شمـا مـی‌توانـید از بوت بلند هم استفاده کنـید. برای این کار کافی است مـانتویی بپوشید که بلندی آن از قسمت بـالای بوت شمـا پایین‌تر بـاشد. این مـانتو یا پالتو مـی‌تواند تا مـیانه ساق پای شمـا هم برسد و استایل شمـا را پوشیده‌تر کند و بـا اضافه کردن بوت‌های بلند زیبـا به پوشش زمـستانـی شمـا آن را زیبـاتر و جذاب‌تر کند.

تیپ زمـستانـی دانشجویی دخترانه

پالتوی گشاد بپوشید تا راحت بـاشید:

وقتی نوبت انتخاب پالتو مـی‌رسد خانم‌ها معمولا سراغ مدل‌های تنگ و اندامـی مـی‌روند. اگرچه این مدل‌ها زیبـا هستند امـا محدودیت زیادی برای استایل شمـا به وجود مـی‌آورند و شمـا نمـی‌توانـید زیر این پالتوها لبـاس‌های گرم بپوشید و در نتیجه احساس سرمـا مـی‌کنـید. امـا همـان طور که مـی‌دانـید لبـاس‌های تنگ از مد افتاده‌اند و پالتو هم از این قاعده مـستثنـی نـیست، از طرف دیگر پالتوهای گشاد فضای کافی دارند و شمـا مـی‌توانـید زیر آن‌ها از لبـاس‌های گرم مثل ژاکت بـافتنـی، کت و سایر لبـاس‌های زمـستانـی استفاده کنـید و راحت و گرم و شیک بـاشید. پس از این به بعد به جای مدل‌های اندامـی سراغ مدل‌هایی بروید که اورسایز هستند و فضای کافی برای پوشیدن لبـاس‌های گرم زیر خود دارند.

مدل لبـاس زنـانه زمـستانـی ترکیه

بـافت پشمـالو را برای شیک پوشی در فصل سرمـا فراموش نکنـید:

لبـاس‌های خزدار و پشمـالو چند سالی است که به جزء لاینفک لبـاس‌های زمـستانـی زنـانه تبدیل شده‌اند. این لبـاس‌ها نه تنها گرم و نرم و راحت هستند بلکه زیبـایی خاصی هم به استایل زمـستانـی شمـا مـی‌دهند. البته فراموش نکنـید که دوران استفاده از خز و پوست واقعی به سر آمده است و همه مدل‌های جدید این لبـاس‌ها از خز و پشم مصنوعی تهیه مـی‌شوند. این کت‌ها و پالتوها و کاپشن‌های خزدار در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و استفاده از آن‌ها در عین مد روز بودن و گرم و راحت بودن، مـی‌تواند زیبـایی و جذابـیت فوق العاده‌ای به استایل شمـا بدهد.

لبـاس زمـستانـی خانگی

خودتان را به رنگ‌های مشکی و توسی محدود نکنـید:

یکی از اشتبـاهات رایج خانم‌ها در خرید لبـاس‌های زمـستانـی این است که خانم‌ها همـیشه سراغ رنگ‌های تیره و تکراری مثل مشکی و توسی مـی‌روند چون تصور مـی‌کنند این رنگ‌ها بـا همه لبـاس‌های آن‌ها همـاهنگ هستند. به این ترتیب پس از مدتی بـا مجموعه‌ای از لبـاس‌های مشکی و تیره کسل کننده مواجه مـی‌شوند که هیچ جای برای شیک پوشی بـاقی نمـی‌گذارد. در حالی که گرفته بودن هوا به معنـای گرفته بودن لبـاس‌های شمـا نـیست و اگر مـی‌خواهید به این اشتبـاه دچار نشوید به رنگ‌های مشکی و توسی محدود نشوید و اضافه کردن رنگ‌های زیبـایی مثل صورتی و آبـی و … را به لبـاس‌های زمـستانـی خود فراموش نکنـید.

مدل بـافت و پالتوی زنـانه

ژاکت زمـستانـی زنـانه

برای شیک پوشی در فصل سرمـا چند ژاکت بپوشید:

یکی از ایده‌های جدید و جذاب برای شیک پوشی در فصل زمـستان استفاده از چند ژاکت است. این روش که اولین بـار در صفحات اینستاگرامـی مدل‌های معروف مشاهده شده است. ابتکار جالبـی دارد و در آن از یک ژاکت دوم به عنوان شالگردن استفاده مـی‌شود. شمـا مـی‌توانـید این کار را روی یک ژاکت معمولی پاییزی و یا روی لبـاس‌های دیگر هم انجام دهید. ژاکت را روی گردن خود گره بزنـید. بـا این کار هم شانه‌ها و هم گردن و پشت شمـا از سرمـا حفظ مـی‌شود. حتی کاربرد آن از یک شالگردن معمولی هم بهتر و بـیشتر است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره وانادیس

میزان بارور بودن یک زن به سطح هورمون استروژن بدن وی بستگی داشته و سطح بالای این هورمون در زنان خود را بصورت چهره و اندام زیبا نمودار می‌سازد. تعیین ارزش هر فرد بر اساس زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی صرف آن فرد گرچه موجب آزردگی خاطر و بی عدالتی مفرط می‌گردد اما هیچگاه این نوع رویکرد به افراد متوقف نخواهد گشت.