محافظت از پا اولین نکته ی کلیدی در خرید صندل زنانه می باشد. شما باید صندلی را خریداری نمایید که از رویه ی پا، انگشتان، پاشنه و کف پاهای شما مراقبت نماید. سعی کنید بیشتر مدل های جلوبسته را انتخاب کنید تا از انگشتانتان محافظت کند.

اصول پوشیدن صندل زنانه

سرپوش – با وجود مدل های بی پایان تابستانی، رعایت کردن اصول پوشیدن صندل زنانه میتواند به ایجاد یک استایل زیبا و جذاب  برای خانم ها کمک کند.
بهترین نوع صندل زنانه، صندل های تخت است. البته در انتخاب صندل های تخت، بهتر است از آن نوع صندل انتخاب کنید که قوس کف پایتان را پر می کند. این صندل ها سبب میشوند که بدون این که پاهایتان درد بگیرد، ساعت ها پیاده روی کنید. در واقع روی کف صندل کمی برآمدگی وجود دارد.

صندل زنانه مجلسی

پوشیدن صندل زنانه پاشنه دار باعث ایجاد کششی غیرعادی بین بافت ها، اعصاب پا و تاندون های بین پاشنه تا انگشتان پا میشوند و در نتیجه عوارضی مثل حس سوزش در پاشنه و کف پا و کشش غیرعادی در ناحیه پاشنه را بوجود می آورند.
موقع خرید صندل زنانه حتماً توجه کنید که یک بند چرمی ضخیم در پشت کفش قرار گرفته باشد تا مانع از حرکت پای شما به جلو یا عقب شود. در پای شما ۲۸ استخوان وجود دارد که بزرگترین آنها در پشت پاست. در صورتیکه این بند چرمی دور این استخوان قرار گیرد و پا را داخل کفش محکم کند فشار اضافی از استخوان های دیگر برداشته می شود.

صندل مناسب پای شما صندلی ست که تمامِ پا را پوشش دهد و کف پا، پشت و جلوی پایتان در صندل راحت و آسوده باشد. رنگ اصلی و قدیمی صندل ها سیاه و قهوه ای است و هنوز هم خیلی از افراد این رنگ را می پسندند. ولی میتوانید از رنگ های شاد و هر رنگی که با لباستان سازگار باشد، استفاده کنید، در ادامه به انواع مدل های صندل زنانه اشاره میکنیم:

انواع صندل زنانه

مدل جدید صندل زنانه

صندل زنانه

صندل زنانه زیبا

صندل زنانه قشنگ

انواع صندل زنانه

صندل زنانه تابستانی

مدل صندل زنانه شیک و زیبا

مدل صندل زنانه

مدل صندل زنانه

مدل صندل زنانه شیک

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره وانادیس

میزان بارور بودن یک زن به سطح هورمون استروژن بدن وی بستگی داشته و سطح بالای این هورمون در زنان خود را بصورت چهره و اندام زیبا نمودار می‌سازد. تعیین ارزش هر فرد بر اساس زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی صرف آن فرد گرچه موجب آزردگی خاطر و بی عدالتی مفرط می‌گردد اما هیچگاه این نوع رویکرد به افراد متوقف نخواهد گشت.